Zamestnanec pre príjem zásielok na pošte integrovaného podaja - Pošta Bratislava 12, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Doprava a logistika

Vykonávanie činností na rampe pošty integrovaného podaja – najmä vykladanie zásielok z dopravných prostriedkov pomocou technických zariadení, preberanie zásielok, triedenie zásielok podľa druhov, kontrolovanie zasielacích podmienok a tarify, snímanie čiarových kódov na balíkoch, príjem nezapísaných zásielok a ich výprava na HSS, presúvanie zapísaných zásielok podľa druhov na jednotlivé pracoviská pre príjem zásielok, výprava zapísaných zásielok, skladovanie a vedenie dennej evidencie vypravených aj vrátených paliet a vracanie paliet podávateľom, vedenie stanovenej evidencie a pod. Vykonávanie činností na pracoviskách pre príjem zapísaných zásielok na pošte integrovaného podaja s bezhotovostnou úhradou za službu – najmä prijímanie zapísaných zásielok, vykonávanie činností súvisiacich s bezhotovostnou úhradou za službu, kontrolovanie dokladov a výplatného, vedenie stanovenej evidencie zásielok, vypracovanie podkladov pre fakturáciu, vedenie pomocnej štatistiky, výprava zásielok.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
Zamestnanec pre príjem zásielok
Miesto výkonu práce
Tomášikova 54, 832 70 Bratislava
Mzdové podmienky
stupeň náročnosti 2, TT 3, Možnosť mesačného zárobku až do výšky 980 €/brutto; základná mesačná mzda 900 €/brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy 80 €/brutto mesačne.
Termín nástupu
Dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Stredné odborné vzdelanie – SOU
Požadovaná odborná prax
Nevyžaduje sa
Odborné spôsobilosti
Nevyžaduje sa
Úroveň ovládania výpočtovej techniky
Základné ovládanie výpočtovej techniky
Úroveň znalosti cudzieho jazyka
Nevyžaduje sa
Vodičské oprávnenie
Nevyžaduje sa
Administratívne zručnosti
Nevyžaduje sa
Osobnostné predpoklady
Bezúhonnosť Spoľahlivosť Presnosť Písomný prejav Slovný prejav Schopnosť vyjadrovania Fyzická záťaž

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača
Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Mám záujem o pracovnú ponuku