Zamestnanec back office na pošte - Pošta Poprad 2 fyzický náročná práca, Prešovský kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

Vykonávanie činností tzv. oblastného uzla, vykonávanie činností tzv. oblastného spracovateľského strediska. Vykladanie a nakladanie zásielok z/do poštových kurzov, odovzdanie a preberanie záverov, nakladenie podaných zásielok do obalov, príjem, triedenie a odovzdávanie záverov, tvorenie uzáverov a záverov, zapisovanie zásielok, triedenie zásielok, letákov, tlače, vykonávanie prác súvisiacich s poštovými priečinkami (najmä triedenie a vydávanie zásielok), príjem zapísaných zásielok a zásielok platených prevodom a v hotovosti, príjem a balenie určených zásielok hromadného podaja, polepovanie a pečiatkovanie podaných zásielok, atď. Pracovný čas: - v rannej zmene od 04:00 hod. do 07:30 hod alebo od 04:00 hod 17:30 hod - v odpoludňajšej zmene od 11:45 hod. do 19:45 hod alebo od 13:45 hod. - sobota od 04:00 hod. do 09:00 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
zamestnanec back office na pošte
Miesto výkonu práce
Wolkerova 479, Poprad
Mzdové podmienky
Hrubá mzda cca 950 stupeň náročnosti 2, TT 5, 37,5 hod TPČ, ponúkaná základná mzda minimálna 845 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 70 EUR/mesačne.+ príplatky za prácu v noci, v sobotu
Termín nástupu
15.9.2024 prípadne dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Stredné odborné vzdelanie – SOU
Požadovaná odborná prax
3 mesiace
Úroveň ovládania výpočtovej techniky
veľmi dobre ovládanie výpočtovej techniky,
Administratívne zručnosti
slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
Osobnostné predpoklady
samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, fyzická zdatnosť

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
15.8.2024
Informácie pre uchádzača
Podmienkou pre prihlásenie sa uchádzača do výberového konania je plnenie požadovaných kvalifikačných predpokladov, zaslanie prihlášky do výberového konania, profesijného životopisu, a dokladu o vzdelaní. • sociálne výhody • firemné benefity - zázemie veľkej spoločnosti -príspevok na stravu -príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu -príspevok na dopravu do zamestnania -príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc -príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia -s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.
Mám záujem o pracovnú ponuku