Poštový doručovateľ - Pošta Hronský Beňadik - voľné PM, Banskobystrický kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí spojených s hmotnou zodpovednosťou na odovzdacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, predaj tovaru, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, ponuka produktov SP, a. s., a jej zmluvných partnerov (okrem finančného sprostredkovania), triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod. Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
poštový doručovateľ
Miesto výkonu práce
Hronský Beňadik
Mzdové podmienky
ponúkaná mzda 905 EUR, základná mzda 845 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 60 EUR/mesačne.
Termín nástupu
01.08.2024 alebo dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné odborné vzdelanie SOU – maturita
Úroveň ovládania výpočtovej techniky
základné ovládanie výpočtovej techniky
Vodičské oprávnenie
skupina B - je podmienkou
Administratívne zručnosti
Písomný prejav Slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
Osobnostné predpoklady
znalosť poštového trhu, produktov a služieb, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXEL komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
28.06.2024
Informácie pre uchádzača
- prijatie na PZ - od 01.08.2024 alebo dohodou - určitá doba 1 rok, 3 mesiace skúšobná doba, možnosť predĺženia na neurčitý čas - 37,50 hod. týždenný úväzok, 7,50 hod. denne - pracuje sa od pondelku - do piatku - ide o motorizovaný doručovací rajón - doručujú sa obec Tekovské Nemce + obec Hronský Beňadik - časť Psiare - pracuje sa od 07:00 - do 15:00 hod. Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Mám záujem o pracovnú ponuku