Vodič - Bratislava (Možnosť zárobku v priemere do výšky 900 - 1 230 EUR/mesiac), Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Doprava a logistika

Vedenie, údržba a bežné opravy cestných motorových vozidiel s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony, doprava nákladných predmetov a vedenie sprievodnej dokumentácie, vedenie prevádzkových dokladov a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
vodič
Miesto výkonu práce
Bratislava (Modra)
Mzdové podmienky
900 - 1 230 EUR/mesiac. Možnosť zárobku v priemere do výšky 1 230 EUR/brutto: základná mzda 900 EUR/brutto + prémie a odmeny do 80 EUR/brutto + ostatné zvýhodnenia do 250 EUR.
Termín nástupu
dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Ukončené základné vzdelanie
Požadovaná odborná prax
1 rok
Odborné spôsobilosti
psychická, zdravotná, spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo
Vodičské oprávnenie
skupina B, C
Osobnostné predpoklady
komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
31.01.2023
Informácie pre uchádzača
úhrada nákladov na získanie kvalifikačnej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov úhrada nákladov na získanie tachografovej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov úhrada nákladov na získanie preukázania psychickej spôsobilosti zamestnancov – vodičov poskytovanie ubytovania príspevok na stravovanie príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov príspevok na dopravu do zamestnania príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti mimoriadna sociálna výpomoc príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy mzdové zvýhodnenie za prácu v noci za prácu v sobotu a nedeľu pevný časový fond mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas vyplácanie cestovných náhrad v zmysle Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách
Mám záujem o pracovnú ponuku