Priehradkový zamestnanec - Pošta Kežmarok 3(TESCO), Prešovský kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

Priehradkový zamestnanec je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý ponúka a poskytuje produkty a služby Slovenskej pošty, a. s., a jej zmluvných partnerov pri poštovej priehradke (priamy kontakt so zákazníkom). Príjem, resp. výdaj viacerých druhov zásielok, vrátane obstarávateľských činností, výkon iných činností vrátane poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok, ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
priehradkový zamestnanec
Miesto výkonu práce
Kežmarok
Mzdové podmienky
stupeň náročnosti 2, TT 5, 37,5 hod TPČ, ponúkaná základná mzda 720 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 110 EUR/mesačne.
Termín nástupu
1.9.2022

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné odborné vzdelanie – maturita
Požadovaná odborná prax
3 mesiace
Úroveň ovládania výpočtovej techniky
základné ovládanie výpočtovej techniky
Administratívne zručnosti
presnosť, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
Osobnostné predpoklady
komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, spoľahlivosť

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
15.8.2022
Informácie pre uchádzača
Podmienkou pre prihlásenie sa uchádzača do výberového konania je plnenie požadovaných kvalifikačných predpokladov, zaslanie prihlášky do výberového konania, profesijného životopisu, a dokladu o vzdelaní • sociálne výhody • firemné benefity - zázemie veľkej spoločnosti -príspevok na stravu -príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu -príspevok na dopravu do zamestnania -príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc -príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia -s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.
Mám záujem o pracovnú ponuku