Priehradkový zamestnanec na pošte Malacky, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

- poskytovanie produktov a služieb SP, a.s. - príjem a výdaj oznámených zásielok, príjem a výplata poštových poukazov, predaj poštových a iných cenín, služby SIPO - poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov vrátane produktov a služieb PB a.s. (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, RTVS, poskytovanie služby Western Union, príjem stávok a výplata výhier, predaj žrebov, telefónnych SIM kariet a internetových kariet) - výkon činností spojených s poskytovaním elektronických služieb - napr. IOMO, Ticketportal - predaj vstupeniek na kultúrne a športové podujatia, pokladničné služby a operácie - vykonávanie činností "Finančného sprostredkovateľa"

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
Priehradkový zamestnanec na pošte
Miesto výkonu práce
Malacky
Mzdové podmienky
720 - 805 EUR/mesiac (ponúkaná základná mesačná mzda 720 Eur pri 37,50 hod. týždenne s možnosťou získať pobádaciu zložku mzdy až do výšky 85 Eur brutto).

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Úplné stredné odborné vzdelanie – maturita
Úroveň ovládania výpočtovej techniky
MS Word, MS Excel, internet - Základy
Osobnostné predpoklady
- komunikačné zručnosti - pozitívny prístup k zákazníkom SP, a. s. - obchodné zručnosti - administratívne zručnosti - zodpovednosť, spoľahlivosť a presnosť - základné ovládanie výpočtovej techniky

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
30.06.2022
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú do 31.5.2023 s možnosťou následného predĺženia na dobu neurčitú. Týždenný pracovný čas 37,50 hod.
Mám záujem o pracovnú ponuku