Dispečer poštovej prepravy na Žabom majeri, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Doprava a logistika

- dispečing poštovej prepravy na vymedzenom území - zabezpečovanie a koordinácia plynulosti prepravného procesu - odstraňovanie nepravidelností v poštovej preprave, resp. v expresnej preprave vrátane rozhodnutí o vedení mimoriadnych kurzov (trás) - sledovanie zásielok, spolupráca s inými dopravcami - zber a spracovanie štatistických údajov o poštových zásielkach - sledovanie a hodnotenie kvality prepravy BENEFITY: - zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti - príspevok pri pracovnom výročí - príspevok na dopravu do zamestnania - príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska - príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc - príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia - príspevok na prváčika (pri nástupe do školy) - detské letné tábory pre deti zamestnancov - zľavy na produkty a služby

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
Dispečer
Miesto výkonu práce
Bojnická 14, Bratislava
Mzdové podmienky
Možnosť zárobku v priemere do výšky 1000€/brutto: základná mzda 880€/brutto + prémie a odmeny do 80€/brutto + ostatné zvýhodnenia do 70€. * Po skúšobnej dobe prehodnotenie zvýšenia mzdy.
Termín nástupu
dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Úroveň ovládania výpočtovej techniky
Základné ovládanie výpočtovej techniky (word, excel)
Osobnostné predpoklady
Uvítame komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, fyzickú zdatnosť a odolnosť voči stresu.
Mám záujem o pracovnú ponuku