Mechanik elektronických zariadení - stredisko POSTservis Mail & Pack, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Doprava a logistika

Zabezpečenie, riadenie, koordinácia a kontrola všetkých odborných prác na elektronických zariadeniach a automatizovaných linkách zabezpečujúcich technologické procesy, nastavovanie a oživovanie príslušných systémov, meranie, oživovanie a zriaďovanie automatických meracích systémov, montáž a oživovanie digitálnych zariadení na zber a prenos dát, riadenie údržby a opráv programovateľných systémov pre riadenie technologických procesov vrátane diagnostiky a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
Mechanik elektronických zariadení
Miesto výkonu práce
Bojnická 14, Bratislava
Mzdové podmienky
Stupeň náročnosti 3, TT 7, základná mesačná mzda 1020 EUR brutto: 850 EUR brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 60 EUR brutto mesačne, zvýhodnenie nadčas až do výšky 110 EUR brutto mesačne
Termín nástupu
dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Stredné odborné vzdelanie – SOU
Požadovaná odborná prax
1 rok
Odborné spôsobilosti
Odborná spôsobilosť na samostatné vykonávanie činností na vyhradenom technickom zariadení a riadenie činnosti poučených pracovníkov (samostatný elektrotechnik)
Osobnostné predpoklady
Presnosť, precíznosť Samostatnosť Praktické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača
Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Mám záujem o pracovnú ponuku