Poštový zamestnanec Bratislava: TPP aj brigádne za 4,50€/h brutto, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

Poštový zamestnanec je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci odborné práce v poštovej prevádzke, v poštovej preprave, resp. v prevádzke iných prevádzkových stredísk. Vykonáva vyúčtovanie s doručovateľmi vrátane prípravy dokladov pre doručovateľov, spracovávanie a evidenciu došlých neodbytných zásielok v Poštovej ohlasovni a úložni, avizuje zásielky v medzinárodnom poštovom styku, potvrdzuje kuriérom prevzatie vrátených zásielok na vyúčtovacom zozname pre pokladníka ku konečnému vyúčtovaniu, prenáša zásielky zo skladu uložených zásielok podľa pokynov pokladníka, vypĺňa Zápisnice o poškodení zásielok, nastavuje pridelenú dennú pečiatku, používa paletové a valníkové vozíky a kontajnery pri manipulácii so zásielkami a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Miesto výkonu práce
Bojnická 14, Bratislava (Žabí majer)
Mzdové podmienky
Základná mzda 750€/brutto + variabilná zložka.Možnosť zárobku až do výšky 805€/brutto.
Termín nástupu
dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Ukončené základné vzdelanie
Osobnostné predpoklady
Požadujeme základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL Uvítame komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu, fyzickú zdatnosť. Požadujeme čistý register trestov.

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
stále aktuálny inzerát
Informácie pre uchádzača
prijatie na pracovnú zmluvu - určitá doba 1 rok (s perspektívou trvalého pracovného zaradenia) - trojzmenná prevádzka Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobitne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Mám záujem o pracovnú ponuku