Triedič zásielok, Bratislava, Bratislavský kraj

Pracovné ponuky - Poštové služby

- triedenie a spracovanie zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty - manuálna práca v stoji na listovom alebo balíkovom oddelení - denné a nočné zmeny od pondelka do soboty - nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - balíkové oddelenie - práca v turnusoch (ranné, poobedné, nočné zmeny 8-12 hodín) - listové oddelenie - 12 hodinové zmeny - manipulácia s vrecami a kontajnermi.

Informácie o pracovnom mieste

Forma právneho vzťahu
Pracovný pomer
Názov typovej pozície
Triedič zásielok
Miesto výkonu práce
Bratislava, Tomášikova 54
Mzdové podmienky
Možnosť zárobku až do výšky 865 EUR: základná mzda 650€/brutto, prémie a motivačné odmeny spolu až do výšky 215€/brutto.
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Požadované predpoklady na výkon práce

Požadovaný stupeň vzdelania
Ukončené základné vzdelanie
Odborné spôsobilosti
Čistý register trestov, zdravotná spôsobilosť
Osobnostné predpoklady
Chuť pracovať a zodpovedne pristupovať k úlohám. Dobrý zdravotný stav - nástupu predchádza lekárska prehliadka kvôli nočným zmenám a práci s bremenami. Vek 18 rokov.

Informácie o výberovom konaní

Termín ukončenia výberového konania
stále aktuálny inzerát na trvalý pracovný pomer
Informácie pre uchádzača
poskytovanie ubytovania nad 80 km za 75€ / mesiac, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí-oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov, príspevok na dopravu do zamestnania nad 30 km, príspevok zamestnancovi na podnájom, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.
Mám záujem o pracovnú ponuku